Uspořádejte firemní akci U Černého koně

 

Potřebujete prostor pro školení, teambuilding nebo jinou firemní akci? Pak jste u nás správně. Kontaktujte nás a připravíme pro vaši firmu ideální podmínky k tomu, co potřebujete. Firemní akce můžete doplnit o sportovní aktivity, výlety nebo třeba degustace.

Prostory našeho penzionu kapacitně vystačí na akci až pro 100 lidí. Program sestavíme s vámi a připravíme ideální podmínky pro školení nebo workshop. Výhodou je, že náš dvůr je obezděný, takže získáte maximální soukromí a nebudete ničím rušeni.

 

Připravíme program akce

Pokud nemáte jasnou představu, můžeme vám pomoci, poradit a doporučit ideální průběh takové události přímo na míru. Samozřejmě pokud máte jasno, můžete se rovnou přijet podívat na prostory. Dovedeme zajistit teambuilding, zábavu a skvělé jídlo. Pokud toužíte po formálním večeru, vybereme vám vhodnou kapelu ve vašem stylu. Zajišťujeme také řízené degustace rumů nebo skotské whisky, které nadchnou znalce i začátečníky.

 

Veškeré vybavení můžeme zapůjčit

Pokud potřebujete audio systém, mikrofon, datový projektor a další vybavení, jsme připraveni. Náš tým vám zajistí hladký průběh celého programu a vy se můžete soustředit jen na to, abyste si den patřičně užili.

 

Přijeďte se podívat nebo nám zašlete poptávku

Kontaktujte nás