Svatba na statku v jižních Čechách

 

Sháníte statek nebo penzion na svatbu? Vsaďte na jistotu a vydejte se do jižních Čech na statek U Černého koně. Můžete si pronajmout prostory nebo vaši svatbu můžeme uspořádat na klíč. Kontaktujte nás a přijeďte si prostory nezávazně prohlédnout.

Svatby pořádáme rádi, protože jsou to příjemné společenské akce. Prostory našeho statku nabízí dokonalé soukromí, protože objekt je krytý kamennou zdí. Díky tomu získáte maximální soukromí na své svatbě a užijete si ničím nerušený den.

 

Kde budete mít svatební obřad?

Vybrat si můžete hned z několika variant. Někteří hosté volí klasický obřad na obecním úřadě v Chotovinách, jiní dávají přednost prostorům našeho dvora. Na své si přijdete i pokud toužíte po svatbě v polích nebo třeba u lesa. Možností je samozřejmě více a záleží na vašich preferencích.

 

Pronájem statku na svatbu nebo celá svatba na klíč?

Vybrat si můžete obě varianty, případně se můžeme dohodnout, že vám část programu zařídíme my, například občerstvení nebo nápoje. K dispozici máme ochotný a milý personál, který se postará o to, aby vaše svatba byla den, na který budete s nadšením vzpomínat. V rámci svateb také poskytujeme ubytování pouze pro svatební hosty, ostatní provoz statku je zastaven, abychom měli kapacitu čistě na váš velký den.

K dispozici máte celý uzavřený dvůr, prostornou rustikální stodolu a 3 útulné apartmány pro 18 osob, které lze doplnit o přistýlky. Jak svůj svatební den chcete prožít je jen na vás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Prohlédnout ubytování

 

Počasí vás nezastaví

Pokud počasí není ideální, nemusíte se tím trápit. Jednoduše můžeme celou párty přesunout do naší prostorné stodoly, která pojme až 100 lidí a přitom je stále místo na taneční parket. Tuto stodolu využíváme také v případě, kdy je naopak moc velké teplo a delší pobyt na sluníčku by nebyl příjemný pro novomanžele, ale ani pro svatebčany.

 

Ideální místo pro svatební hostinu a následnou oslavu

Penzion U Černého koně se nachází v Moravči u Chotovin, což je 9 km od jihočeského města Tábor. Dojezd z Prahy vám zabere slabou hodinku. Díky dálnici dorazíte z Českých Budějovic za 45 minut. Pokud nemáte většinu rodiny a přátel na druhém konci republiky, budete nadšení z dopravní dostupnosti našeho statku.

 

Chcete svatbu probrat osobně?

Kontaktujte nás

 

Poptejte termín svatby (od 1.3.2021)